banner 2 min

 grytsenko

Oleh Kanivets facebook youtube t m

Олег Канівець

Всі ініціативи Яценюка сприймаються як передвиборчі, тому що йдуть не від Уряду, а від Народного Фронту, в складі якого половина КабМіну.

by Олег Канівець

Олег Канівець

Законодавче шулерство не пройде - вимагаємо розслідування підміни тексту закону про особливий статус Донбасу! http://t.co/1k2ptqbWgF

by Олег Канівець

У Жидачеві відбувся прийом громадян

pryjom212 вересня народний депутат України Олег Канівець провів особистий прийом громадян у м. Жидачів. Із заявами різного характеру до парламентаря звернулося 16 юридичних осіб та 11 фізичних.

Зокрема, щодо можливості фінансування добудови Гніздичівської ЗОШ І-ІІІст. у 2014 році клопотали: директор навчального закладу Ігор Кузишин, голова батьківського комітету Олександр Трачук, депутат Львівської обласної ради Михайло Титикало та голова сільської ради Іван Оліяр; адміністрація Жидачівського дошкільного навчального закладу «Барвінок» щодо придбання дитячих ліжок у кількості 15 шт.; дирекція Которинської ЗОШ І- ст. зверталася по допомогу на облаштування внутрішнього туалету у школі; голова Жидачівського братства ОУН – УПА Василь Устрицький щодо придбання міжкімнатних дверей у приміщення ОУН – УПА та інші.

Усі звернення фізичних осіб стосувалися матеріальної допомоги на лікування чи покращення побутових умов.

Прес-служба