banner 2 min

 gp logo2

Oleh Kanivets facebook youtube t m

Олег Канівець

Надіюся, що вистріли по житловому будинку А.Садового не мають нічого спільного із походом "Самопомочі" на позачергові вибори. Будьмо пильні!

by Олег Канівець

Олег Канівець

Вітаю відміну Порошенком свого візиту до Бразилії! Нічого йому там робити разом із Путлєром та поблажливою до Кремля Ангелою Меркель.

by Олег Канівець

Олег Канівець

На словах Порошенка "Крим український", комуністи демонстративно не підвелися зі своїх місць. Що ще потрібно для заборони цієї ідеології?

by Олег Канівець

У Жидачеві відбувся прийом громадян

pryjom212 вересня народний депутат України Олег Канівець провів особистий прийом громадян у м. Жидачів. Із заявами різного характеру до парламентаря звернулося 16 юридичних осіб та 11 фізичних.

Зокрема, щодо можливості фінансування добудови Гніздичівської ЗОШ І-ІІІст. у 2014 році клопотали: директор навчального закладу Ігор Кузишин, голова батьківського комітету Олександр Трачук, депутат Львівської обласної ради Михайло Титикало та голова сільської ради Іван Оліяр; адміністрація Жидачівського дошкільного навчального закладу «Барвінок» щодо придбання дитячих ліжок у кількості 15 шт.; дирекція Которинської ЗОШ І- ст. зверталася по допомогу на облаштування внутрішнього туалету у школі; голова Жидачівського братства ОУН – УПА Василь Устрицький щодо придбання міжкімнатних дверей у приміщення ОУН – УПА та інші.

Усі звернення фізичних осіб стосувалися матеріальної допомоги на лікування чи покращення побутових умов.

Прес-служба