У політичній кризі, яка на сьогоднішній день склалась в країна, в більшій мірі винна Банкова і особисто Президент Петр Порошенко. Про це в ефірі «112» телеканалу заявив народний депутат VII скликання Олег Канівець.

«Протягом останнього року Порошенко робив усе, щоб рейтинг прем’єр-міністра падав якомога нижче, для того, щоб пізніше потішитись на обнуленні рейтингу «Народного фронту» і Яценюка. Але цим Порошенко сам себе загнав у пастку. Тому що опинився у ситуації, коли не знає що робити далі. Яценюк зайняв жорстку позицію і не хочу йти у відставку, коаліції як такої не існує. І що ми маємо в результаті? Ми маємо в кожній фракції, окрім «Народного фронту», кандидатів в президенти. А після двох років президентства Порошенка і при падінні його рейтингу, це дуже ускладнює процес формування коаліції на нових засадах», - наголошує Канівець.

За словами політика, на сьогоднішній день найреалістичнішим виглядає те, що Порошенко потрібно відкручувати ситуацію назад, і він змушений буде погодитись на
Яценюка-прем’єра знову. «Тому що Яценюк якраз не належить до кандидатів в президенти. Всі ж інші фракції мають своїх кандидатів в президенти – і ББП, і Ляшко, і Батьківщина, і Самопоміч. Треба зліпити зараз цю країну, зліпити і парламент, зліпити і уряд. Моя пропозиція – зараз не треба шукати нових кандидатів на пост прем’єра, а потрібно виписати правила. При прем’єрстві Арсенія Яценюка треба намагатись скріпити коаліцію. Потрібно переглянути коаліційну угоду, відкоригувати її. Базою може бути той План, який на 2016 рік запропонував уряд, і та програма, яку напрацювала Банкова, в особі Дмитра Шимківа», - переконаний Канівець.  

 

 

 

 

 

 

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m