Сьогоднішня тарифна політика уряду українським суспільством абсолютно не сприймається. І зміна так званої соціальної норми у споживанні газу  – це насмішка уряду Яценюка над людьми. Про це в ефірі телеканалу «112» сказав народний депутат VII скликання Олег Канівець.

Заяву прем’єр-міністра Арсенія Яценюка про зміну соціальної норми у споживанні газу – відтепер виділяється не 200 кубічних метрів газу на місяць, а 1200 кубометрів на весь опалювальний сезон – Канівець прокоментував як окозамилювання.

«Не перестаю дивуватися винахідливості наших урядовців. Заява Яценюка виглядає скоріше як виправдання. Сьогодні тарифна політика уряду абсолютно не сприйнята суспільством. Люди дуже сильно відчувають економічну скруту, особливо при сплаті за комунальні послуги. Для мене уряд зайняв незрозумілу позицію, прикриваючись чотирма відомими компаніями для того, щоб продемонструвати, що тариф порахований правильно. Але вже весь тариф настільки розібраний, що всім все зрозуміло», – наголошує Канівець.

«Світові європейські організації постійно говорять про те, що Україна має перестати субсидувати «Нафтогаз» з державного бюджету. Або зробіть його рентабельним підприємством, або ліквідуйте його. «Нафтогаз» – це, в першу чергу, комерційна годівничка. Всі, хто йде на вибори, говорять, що прийшовши до влади ліквідують «Нафтогаз». Але, опинившись у владному кріслі, швидко забувають про свої обіцянки. Бо ці корупційні схеми їм вигідні. Тому це не нормально, коли в структурі тарифу 70% йде на «Нафтогаз». Навіщо зараз розказувати людям, що вони мають економити газ в більш теплі місяці, щоб в більш холодні спожити більше газу? Це окозамилювання. Ці пояснення Арсенія Петровича – ганебні. Давайте сюди на килим голову НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва, голову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитра Вовка. Хай вони пояснюють. Але вони мовчать, бо, очевидно, була вказівка зверху. І сьогодні все робиться за рахунок простих громадян», – наголошує Канівець.

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m