Поспішне внесення до Верховної Ради спеціального закону про вибори на окупованих територіях буде додатковим стимулом для розвалу парламентської коаліції. Таку думку в студії телеканалу «112» висловив народний депутат України VII скликання Олег Канівець.  

«Я вважаю, що внесення до 25-го жовтня спеціального закону про вибори на окупованих територіях буде стимулювати розвал парламентської коаліції. Не вірю, що «Батьківщина» та «Самопоміч» будуть голосувати за цей закон. По-перше, його ніхто ще не бачив. А по-друге, перед внесенням до парламенту, цей законопроект потребуватиме довгих консультацій усіх керівників парламентських фракцій. Я вважаю, там буде багато дискусійних питань. Якщо ж цей законопроект буде внесений до парламенту силовими методами, то це вплине на подальше існування коаліції», - переконаний Канівець.

Політик також наголошує на тому, що проведення виборів на окупованих територіях у Луганській та Донецькій областях має бути завершальним етапом мирного процесу, а не перший: «Коли Україна не контролює ситуацію на тих територіях, про які вибори можна говорити? Що Україна віддасть контроль за ситуацією ОБСЄ? То нехай тоді ОБСЄ та Меркель і Олланд приймають закон про вибори, а не Україна». 

 

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m