1_4

12 грудня в офісі Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце» відбулося освячення сувенірів-оберегів для воїнів АТО, які виготовили учні шкіл Стрийського району. У заході взяли участь представники ГО «Майдан Стрийщини» та Стрийської народної дружини 3-ї сотні, волонтери.

1_2

Подбати про те, щоб бійці, які воюють в зоні АТО, були забезпечені усім необхідним – це турбота як держави загалом так і кожного з нас зокрема. А щоб наповнити мішечки-обереги, плетених та паперових янголів ще й силою молитви, отець Василь Горецько провів обряд освячення, прочитавши молитву та окропивши обереги свяченою водою. Священнослужитель зауважив, що найкращий оберіг – це щира молитва, а ці, з любов’ю зроблені патріотичні сувеніри, безперечно, зігріватимуть бійців домашнім теплом та вселятимуть надію про те, що про них пам’ятають та чекають живими додому.

1_1

Голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець зазначає, що всі ми переживаємо зараз нелегкі часи, майбутнє держави та наших близьких у небезпеці. «На жаль, війна не закінчилась – бійці зі Стрийщини пліч-о-опліч з побратимами з різних регіонів України продовжують воювати на Сході. Вони потребують безліч необхідних речей – від шкарпеток до приладів нічного бачення. Але найбільше їм потрібна наша любов, підтримка, розуміння. Такі обереги дуже важливі. Вони несуть позитивну енергію, яка здатна захистити людину від ворога. Це духовна складова, яка повинна зігрівати душу солдата, підтримувати патріотичний дух, захищати від ворожої кулі», - зауважив благодійник.

1_51_31_6

Більше фото... 


 

Прес-служба 

 

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m