2019Стрий завжди був важливим транспортним центром. Звідси у зручний час можна було доїхати до будь-якого населеного пункту Львівської області. Але в кінці квітня 2019 року маршрути із зупинкою на залізничному вокзалі скасували та перенесли автостанції в кінець міста. 

Це спричинило незручності не тільки тисячам стриян, а й мешканцям усіх навколишніх районів Львівщини,

Стрийського, Жидачівського, Сколівського, Миколаївського, Дрогобицького. Люди в селах нарікають на незручності транспортних перевезень у Стрию. Адже аби дістатися до автобуса чи електрички, потрібно робити додаткові пересадки. А це і час і додаткові витрати. 

На кожній своїй зустрічі зі стриянами люди піднімали тему автостанції, говорили про те, що її роботу потрібно оптимізувати. Я на власні очі вирішив перевірити, як працює ця автостанція. Та, на жаль, керівництво спілкуватися зі мною відмовилося.

Взагалі не розумію, як можна було переносити автостанцію, і не продумати елементарні зручності для людей - не організований доїзд людей до цієї автостанції, не має чіткого план руху автобусів. Люди фактично змушені добиратися до автостанції "на перекладних". Ще одна проблема - інвалідів 1 та 2 групи, а також дітей з багатодітних сімей відмовляються перевозити пільгово. Це пряме порушення закону. 

Переконаний, що окрім громадського тиску, мають діяти і органи прокуратури. Транспортний монополіст, Стрийське АТП, не може тримати в заручниках мешканців Стрийщини!

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m