2019 07 17Зараз ми перебуваємо на завершальному етапі реформи децентралізації. Вже скоро розпочнеться етап укрупнення районів. І на Львівщині з 20-ти існуючих районів, має бути утворено шість повітів!

Проте, існує ініціатива Мінрегіону, згідно з якою, Стрийський район хочуть приєднати до Дрогобицького повіту. За розрахунками міністерства, населення Дрогобицького повіту складатиме понад 450 тисяч чоловік. І в цій цифрі понад 300 тисяч мешканців Стрийського, Сколівського, Миколаївського і Жидачівського районів.

Тобто, на базі цих районів цілком можливо сформувати Стрийський повіт. Таке укрупнення відображає економічні, транспортні та звичаєві зв’язки, які історично склалися у нашому краї!

Я вважаю, що створення Стрийського повіту в складі сучасних Стрийського, Сколівського, Жидачівського та Миколаївського районів є найкращим рішенням для мешканців нашого краю.

Адже завдяки цьому на місцях люди матимуть сучасну медицину й освіту (Стрий буде центром госпітального округу), доступні та якісні адміністративні, комунальні й соціальні послуги (у Стрию, як це є зараз, будуть представництва всіх центральних органів влади – податкової, пенсійного фонду та ін.). За інших умов, все це перенесеться до Дрогобича.

Завдання депутата-мажоритарника у майбутній Верховній Раді – відстояти Стрийський повіт!

 Олег Канівець

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m