1_3Група активістів партії Анатолія Гриценка «Громадянська позиція» здійснила традиційне травневе сходження на найвищу вершину Українських Карпат - гору Говерла (висота 2061 м над рівнем моря). Напередодні, задля тренування, відбулося сходження на гору Хом'як біля с. Татарів (висота 1542 м). 

Говерла є одним із символів України. Існує традиція підняття на вершині національного Прапора України. У дні державних свят сюди здійснюються масові сходження. Вперше було піднято український національний Прапор на Говерлі 16 липня 1993 р.

Гора Хом’як – це невеликий хребет у пд.- сх. частині Скибових Ґорґан на території Івано-Франківської області. Вона вважається однією з найгарніших вершин Українських Карпат. На самому верху на горі Хом’як стоїть статуя Діви Марії. 

   Прес-службаКанівець: Порошенко буде змушений погодитись на Яценюка-прем’єра.  Відео.
У політичній кризі, яка на сьогоднішній день склалась в країна, в більшій мірі винна Банкова і особисто Президент Петр Порошенко.
Канівець: Обмін полоненими з гуманітарної сфери повністю перейшов у політичну складову. Відео
Сьогодні у питанні обміну полоненими українська дипломатія майже зовсім не ефективна. Про це в ефірі телеканалу «112» заявив народний депутат VII скликання...
Олег Канівець, гість 112 Україна, 30.11.2015  Відео
Олег Канівець про призначення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, про відставку заступника начальника Нацполіції Василя Паскала та про другу річницю силового...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m