2019Дорога - це життя! Встигли довести хворого до лікарні – врятували життя людині! Деякі ж дороги, якими я їздив по селам - це злочин проти людей!

Ситуація просто катастрофічна! Ось, наприклад, "дорога" між селами Піддністряни-Заліски. Машина не їхала, а ледь долала ці кілометри! Ця дорога - справжнє випробовування для кермувальника! І таких прикладів по нашому округу дуже багато...Ми маємо право на якісні дороги!

Я хочу продовжити роботу, яку розпочав, як депутат, ще у 2013-му році - на законодавчому рівні закріпити передачу

всіх доріг місцевого значення їх реальним власникам, громадам!

Я вже неодноразово наголошував на тому, що дороги місцевого значення мають бути передані на баланс тої громади, по території якої вони проходять. Також варто законодавчо гарантувати й справедливий розподіл бюджетних коштів на утримання цих доріг.

Нині деякі дороги Стрийського й Жидачівського районів потребують негайного капітального ремонту дорожнього покриття. Громада ж сама має визначати пріоритети дорожнього ремонту й контролювати ефективність вкладення грошей.

Будуть дороги - прийдуть на Львівщину й інвестиції! Ви ж самі розумієте, що сьогодні по таких дорогах, як у Піддністрянах чи Залісках, не те, що іноземні інвестори, а місцеві мешканці, доїхати не можуть!

Давайте разом створимо карту найпроблемніших доріг Стрийщини й Жидачівщини! Ми маємо розуміти весь масштаб роботи, яка нас очікує попереду! Буду вдячний за фото та інформації щодо проблемних ділянок в коментарях або особистих повідомленнях.

Питання доріг я беру під особистий контроль! Олег КанівецьОлег Канівець «Персона».  Відео.
Олег Канівець на стрийському телеканалі «ЛАН» у програмі «Персона».  8AQmwZDPb8I...
Завдання депутата-мажоритарника - відстояти Стрийський повіт!  Відео.
В Стрию за ініціативи Олега Канівця у приміщенні Народного дому відбувся круглий стіл на тему: "Бути чи не бути Стрийському...
Роботу стрийської автостанції потрібно оптимізувати!  Відео.
Стрий завжди був важливим транспортним центром. Звідси у зручний час можна було доїхати до будь-якого населеного пункту Львівської області. Але...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m