2019 07 15_3В кожній своїй поїздці по селам Стрийського й Жидачівського району я дуже багато спілкувався з молоддю. І сам, як батько п’ятьох дітей, добре знаю нагальні проблеми молодого покоління!

Перше, на чому хотів би наголосити, нині Стрию, Жидачеву, Моршину, Ходорову не вистачає молодіжних громадських організацій. Організацій, які б опікувалися захистом прав молоді та її розвитком у всіх сферах життєдіяльності, які б

приділяли увагу питанням молодіжної зайнятості!

Фінансування таких організацій має брати на себе місто. Окрім того, без сумніву, тут необхідна і підтримка меценатів.

Друге, в окрузі для молоді не створені необхідні умови для активного проведення дозвілля - не достатня кількість гуртків, спортивних секцій, облаштованих місць для активного відпочинку!

Районна й обласна влада має підтримувати розвиток дитячого й молодіжного спорту. Має долучатися до цього і депутат-мажоритарник – на законодавчому рівні підтримувати затвердження необхідних програм для розвитку молоді!

В цьому контексті хочу окремо сказати про відновлення футболу у Стрию. І тут треба діяти комплексно - почати з відновлення дворових футбольних й спортивних майданчиків. Без залучення меценатів нам це питання не вирішити. Готовий сам долучитися і запрошую інших!

Окрім того, я неодноразово наголошував на необхідності відкриття в Стрию шахової школи. Гордість нашого міста – шахові чемпіонки, рідні сестри Анна та Марія Музичук. Нашій молоді є на кого рівнятися!

Сьогоднішня молодь - це майбутні лідери нашої країни. Від їх умінь, знань, талантів залежить, якою Україна буде завтра. Завдання нашого покоління - допомогти, дати імпульс для розвитку. Я готовий долучатися та допомагати!

Олег Канівець

2019 07 15_42019 07 15_2Олег Канівець «Персона».  Відео.
Олег Канівець на стрийському телеканалі «ЛАН» у програмі «Персона».  8AQmwZDPb8I...
Завдання депутата-мажоритарника - відстояти Стрийський повіт!  Відео.
В Стрию за ініціативи Олега Канівця у приміщенні Народного дому відбувся круглий стіл на тему: "Бути чи не бути Стрийському...
Роботу стрийської автостанції потрібно оптимізувати!  Відео.
Стрий завжди був важливим транспортним центром. Звідси у зручний час можна було доїхати до будь-якого населеного пункту Львівської області. Але...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m