2019 07 15_115 липня в Стрию за моєї ініціативи у приміщенні Народного дому відбувся круглий стіл на тему: "Бути чи не бути Стрийському повіту?"

На засіданні були присутні понад 20 представників органів місцевого самоврядування та ОТГ зі Стрийського, Жидачівського, Сколівського районів, міст Стрия та Моршина.

Нині, всупереч пропозиціям Львівської облради, Львівського центру розвитку місцевого самоврядування,

які пропонували в подальшому процесі децентралізації, на базі існуючих 20 районів, у Львівський області створити 6 повітів, в тому числі й Стрийський, Мінрегіонбуд пропонує утворити 5 повітів. А Стрийський район приєднати до Дрогобицького повіту.

Я виступаю проти цього. І вважаю, що Стрийський повіт має бути! І в нього мають входити чотири райони - Стрийський, Жидачівський, Миколаївський та Сколівський. Статус повітового міста, яке матиме Стрий, підніме якість та рівень надання медичних й освітянських послуг.

Я обов’язково буду говорити з віце-прем’єром Геннадієм Зубком і заступником міністра В’ячеславом Негодою. Буду переконувати, що окрім методики розрахунків утворення одиниці субрегіонального рівня, має бути врахована і регіональна специфіка, і прагнення мешканців. Не можна циркулем і лінійкою вимірювати майбутнє краю!

По закінченню круглого столу, була прийнята резолюція до Мінрегіонбуду з проханням прислухатися до побажань мешканців регіону, врахувати їх аргументи, а також внеси відповідні корекції до свого рішення.

І нині одне з головних завдань депутата-мажоритарника у Верховній Раді ІХ скликання - це відстояти Стрийський повіт!

2019 07 15_32019 07 15_2Олег Канівець «Персона».  Відео.
Олег Канівець на стрийському телеканалі «ЛАН» у програмі «Персона».  8AQmwZDPb8I...
Завдання депутата-мажоритарника - відстояти Стрийський повіт!  Відео.
В Стрию за ініціативи Олега Канівця у приміщенні Народного дому відбувся круглий стіл на тему: "Бути чи не бути Стрийському...
Роботу стрийської автостанції потрібно оптимізувати!  Відео.
Стрий завжди був важливим транспортним центром. Звідси у зручний час можна було доїхати до будь-якого населеного пункту Львівської області. Але...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m