201913-го липня завітав на відкриття шахового турніру в Стрийську загальноосвітню школу №6. Мій благодійний фонд «Добре серце» завжди підтримував розвиток дитячого спорту. І я неодноразово наголошував, Україна має розвивати інтелектуальні види спорту!

Підтримую ідею створення в Стрию школи шахів! Адже в нашому рідному місті живуть

дві видатні шахові чемпіонки – рідні сестри Анна та Марія Музичук. Їх батьки, Олег та Наталя Музичук є заслуженими тренерами з шахів. Саме вони виховали чемпіонок. Стриянам є на кого рівнятися і ким пишатися! Я впевнений, що ця школа буде мати популярність серед дітей та підлітків!

Саме шахи є найбільш поширеною інтелектуальною грою у світі. Вони розвивають логічне мислення, вчать аналізувати і прораховувати наперед, тренують пам'ять та концентрують увагу.

Україна має позиціонуватися не тільки як аграрна країна, а як країна з колосальним інтелектуальним ресурсом!Олег Канівець «Персона».  Відео.
Олег Канівець на стрийському телеканалі «ЛАН» у програмі «Персона».  8AQmwZDPb8I...
Завдання депутата-мажоритарника - відстояти Стрийський повіт!  Відео.
В Стрию за ініціативи Олега Канівця у приміщенні Народного дому відбувся круглий стіл на тему: "Бути чи не бути Стрийському...
Роботу стрийської автостанції потрібно оптимізувати!  Відео.
Стрий завжди був важливим транспортним центром. Звідси у зручний час можна було доїхати до будь-якого населеного пункту Львівської області. Але...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m