2019Парламент в останній пленарний тиждень своєї роботи таки прийняв Виборчий Кодекс! Це справді історичне рішення Верховної Ради 8 скликання! Зміни незворотні! "Гречкосії" більше не пройдуть! Мажоритарку скасовано!

Я дякую кожному, хто підтримав! Особливо дякую Андрію Парубію, який в прямому сенсі, дотиснув депутатів! Ви тільки вдумайтесь, перед розглядом законопроекту парламент намагався повернутись до розгляду правок до нього, і голосів вистачило лише з сімнадцятої спроби!

Кодекс передбачає запровадження пропорційної виборчої системи з відкритими партійними списками на виборах народних депутатів, а також зміну виборчої системи на місцевих виборах. Тепер виборці обиратимуть не лише партію, а й конкретного кандидата у її списку.

Відкриті списки стимулюватимуть внутрішньопартійну конкуренцію, а також відкриють двері до парламенту авторитетним людям з регіонів. Сама ідея покликана зменшити вплив партійного керівництва та гаманців олігархів на формування виборчих списків.

Ось тільки є єдине, але дуже суттєве але… Кодекс почне діяти тільки з 1 грудня 2023 року і стосуватиметься наступних чергових виборів у жовтні 2024 року. На моє переконання, варто було б зробити повне перезавантаження ВР за новим виборчим законодавством якомога швидше!Олег Канівець «Персона».  Відео.
Олег Канівець на стрийському телеканалі «ЛАН» у програмі «Персона».  8AQmwZDPb8I...
Завдання депутата-мажоритарника - відстояти Стрийський повіт!  Відео.
В Стрию за ініціативи Олега Канівця у приміщенні Народного дому відбувся круглий стіл на тему: "Бути чи не бути Стрийському...
Роботу стрийської автостанції потрібно оптимізувати!  Відео.
Стрий завжди був важливим транспортним центром. Звідси у зручний час можна було доїхати до будь-якого населеного пункту Львівської області. Але...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m