2019 07 098 липня відбулась зустріч з громадою села Лисовичі Стрийскього району. Говорили про перспективу села в подальшому процесі децентралізації.

На моє переконання Лисовичі мають входити в Моршинську об’єднану територіальну громаду. Якщо цього не буде зроблено добровільно в цьому році, то в 2020-му це відбудеться примусово.

Процес децентралізації передбачає утворення об’єднаних територіальних громад на кшталт того,

як це відбулося в Польщі, натомість ліквідацію районів й сільрад. І, згідно з планом децентралізації, у 2020-му місцеві вибори будуть відбуватися не в районні ради, а в об’єднані територіальні громади.

Якщо Лисовичам вдасться добровільно об’єднаєтесь ще в 2019-му, то громада буде мати субвенцію з державного бюджету на інфраструктурний розвиток.

Ці позачергові вибори ставлять перед нами виклик, чи збережемо і чи відстоїмо ми інтереси свого краю. Нині є намагання деяких очільників ліквідувати Стрийський повіт і підпорядкувати нас всіх під Дрогобич.

Я вважаю одним з головних завдань народного депутата від 126-го округу не допустити цього. Найближчими днями планую провести спільне засідання із головами об’єднаних територіальних громад. Запросимо і керівництво міста Стрия, району, сільських голів. Щоб ми визначилися, як разом маємо протистояти цьому намаганню.

Стрийський повіт, який включатиме в себе Стрийський, Жидачівський, Миколаївський і Сколівський райони, повинен бути!

Олег КанівецьОлег Канівець «Персона».  Відео.
Олег Канівець на стрийському телеканалі «ЛАН» у програмі «Персона».  8AQmwZDPb8I...
Завдання депутата-мажоритарника - відстояти Стрийський повіт!  Відео.
В Стрию за ініціативи Олега Канівця у приміщенні Народного дому відбувся круглий стіл на тему: "Бути чи не бути Стрийському...
Роботу стрийської автостанції потрібно оптимізувати!  Відео.
Стрий завжди був важливим транспортним центром. Звідси у зручний час можна було доїхати до будь-якого населеного пункту Львівської області. Але...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m