2019 07 08 /2_2Як кандидат в народні депутати мав зустріч з мешканцями Стрия на вулиці Львівська. Спілкувався з виборцями безпосередньо у дворах, за місцем їхнього проживання. Перевага такого формату зустрічей в тому, що саме на них відбувається живе спілкування та обговорення спільних проблем.

На зустрічі було багато людей як похилого віку, так і молоді. Однією з головних тем

для дискусії була пенсія. Люди жалілися, що пропрацювавши все життя отримують пенсію по 2000-3000 гривень. Натомість, судді, чиновники, колишні депутати – мають пенсію в десятки, а то ж сотні тисяч гривень.

Щоб раз і назавжди зняти спекуляції із розміру зарплат та пенсій держчиновників, в тому числі й депутатів, пропоную законодавчо закріпити рівень зарплати й пенсії держслужбовців з прив’язкою до середньої заробітної плати, яку встановлює Держкомстат України.

2019 07 08 /2_12019 07 08 /2_3Олег Канівець «Персона».  Відео.
Олег Канівець на стрийському телеканалі «ЛАН» у програмі «Персона».  8AQmwZDPb8I...
Завдання депутата-мажоритарника - відстояти Стрийський повіт!  Відео.
В Стрию за ініціативи Олега Канівця у приміщенні Народного дому відбувся круглий стіл на тему: "Бути чи не бути Стрийському...
Роботу стрийської автостанції потрібно оптимізувати!  Відео.
Стрий завжди був важливим транспортним центром. Звідси у зручний час можна було доїхати до будь-якого населеного пункту Львівської області. Але...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m