2019 07 02Про це говорили на зустрічі з колективом стрийської міської лікарні.

В цілому медична реформа первинної ланки сприймається позитивно. Від цього виграли як пацієнти, так і сімейні лікарі. Проте, сьогодні подальша доля медичної реформи в тумані, вона фактично призупинена.

Діагностика, надання спеціальних медичних послуг опинилися на узбіччі

уваги держави. Також, залишаються проблемні питання і з оплатою праці медиків.

Тому вкрай важливо, щоб Стрий був центром госпітального округу. Як відомо, на Львівщині після подальшої реформи децентралізації госпітальних округів має бути шість. І всі вони співпадатимуть із розподілом повітів (укрупнених районів) області.

Нині існує ініціатива Мінрегіону, згідно якої Стрийський район хочуть приєднати до Дрогобицького. Але я вважаю, що всі ми маємо об’єднати свої зусилля і відстояти Стрийський повіт!

Стрий за всіма показниками (доступності, густота та кількості населення, наявності готових лікувальних закладів, усталені шляхи доставки пацієнтів та дорожнє сполучення) має бути центром госпітального округу!

2019 07 02Олег Канівець «Персона».  Відео.
Олег Канівець на стрийському телеканалі «ЛАН» у програмі «Персона».  8AQmwZDPb8I...
Завдання депутата-мажоритарника - відстояти Стрийський повіт!  Відео.
В Стрию за ініціативи Олега Канівця у приміщенні Народного дому відбувся круглий стіл на тему: "Бути чи не бути Стрийському...
Роботу стрийської автостанції потрібно оптимізувати!  Відео.
Стрий завжди був важливим транспортним центром. Звідси у зручний час можна було доїхати до будь-якого населеного пункту Львівської області. Але...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m