Сьогодні ми вшановуємо тих, хто ціною свого життя рятував Україну та світ від наслідків катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції – однієї з найстрашніших трагедій XX століття планетарного масштабу.

Саме героїзм ліквідаторів аварії на ЧАЕС врятував світ. І ми не маємо права

забувати про їх мужність та самопожертву! Українці завжди пам’ятатимуть подвиг вогнеборців, військовослужбовців, медиків, енергетиків, будівельників, які пройшли через чорнобильський майданчик. За неофіційними даними на ліквідацію наслідків вибуху було мобілізовано понад півмільйона людей з усього Радянського Союзу. Працювати тоді доводилось вахтовим методом – приїздили одні, отримавши максимально допустиму дозу радіації, їхали додому, а на їх місце приїжджали інші... Саме ці люди ціною свого власного здоров’я захистили нашу землю від смертельної ядерної небезпеки.

Я мав можливість працювати на Чорнобильській атомній станції вже після аварії у 2007-2008 роках. І по стану реакторів на власні очі переконався, яке жахливе лихо пережила Україна у 1986 році. Шана і повага Героям, які в той страшний час стали на захист людства!Канівець: Порошенко буде змушений погодитись на Яценюка-прем’єра.  Відео.
У політичній кризі, яка на сьогоднішній день склалась в країна, в більшій мірі винна Банкова і особисто Президент Петр Порошенко.
Канівець: Обмін полоненими з гуманітарної сфери повністю перейшов у політичну складову. Відео
Сьогодні у питанні обміну полоненими українська дипломатія майже зовсім не ефективна. Про це в ефірі телеканалу «112» заявив народний депутат VII скликання...
Олег Канівець, гість 112 Україна, 30.11.2015  Відео
Олег Канівець про призначення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, про відставку заступника начальника Нацполіції Василя Паскала та про другу річницю силового...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m