Сьогодні ми вшановуємо тих, хто ціною свого життя рятував Україну та світ від наслідків катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції – однієї з найстрашніших трагедій XX століття планетарного масштабу.

Саме героїзм ліквідаторів аварії на ЧАЕС врятував світ. І ми не маємо права

забувати про їх мужність та самопожертву! Українці завжди пам’ятатимуть подвиг вогнеборців, військовослужбовців, медиків, енергетиків, будівельників, які пройшли через чорнобильський майданчик. За неофіційними даними на ліквідацію наслідків вибуху було мобілізовано понад півмільйона людей з усього Радянського Союзу. Працювати тоді доводилось вахтовим методом – приїздили одні, отримавши максимально допустиму дозу радіації, їхали додому, а на їх місце приїжджали інші... Саме ці люди ціною свого власного здоров’я захистили нашу землю від смертельної ядерної небезпеки.

Я мав можливість працювати на Чорнобильській атомній станції вже після аварії у 2007-2008 роках. І по стану реакторів на власні очі переконався, яке жахливе лихо пережила Україна у 1986 році. Шана і повага Героям, які в той страшний час стали на захист людства!Олег Канівець «Персона».  Відео.
Олег Канівець на стрийському телеканалі «ЛАН» у програмі «Персона».  8AQmwZDPb8I...
Завдання депутата-мажоритарника - відстояти Стрийський повіт!  Відео.
В Стрию за ініціативи Олега Канівця у приміщенні Народного дому відбувся круглий стіл на тему: "Бути чи не бути Стрийському...
Роботу стрийської автостанції потрібно оптимізувати!  Відео.
Стрий завжди був важливим транспортним центром. Звідси у зручний час можна було доїхати до будь-якого населеного пункту Львівської області. Але...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m