Сьогодні, 21 листопада, Україна відзначає четверту річницю початку Революції Гідності. Наш Майдан назавжди змінив історію не лише України, але й всієї Європи. Ми показали, українці – це нація вільних та мужніх, які готові відстоювати свою гідність та свою свободу.

Революція Гідності – це наш шлях до Свобода. Шлях, на якому

українці проявили свою силу духу, мужність, рішучість, самопожертву, згуртованість та загартованість. Під час трагічних подій зими 2013-2014, які змінили країну і кожного з нас, українська нація показала світові свою єдність.

21 листопада – це день, коли ми думаємо про майбутнє, про те, чого вже досягли, і що ще нас чекає попереду. Але, водночас, сьогодні мизгадуємо йтих, які ціною власного життя, виборювали це майбутнє.Сьогодні окремо хочу згадати Героїв Небесної Сотні зі Стрийщини – Андрія Корчака та Романа Точина. Їх імена назавжди у наших серцях!

Революцію зробили не політики, її зробили люди. Вийшовши на Майдан, українці перебороли страхи і взяли на себе відповідальність за долю країни.Скинувши злочинний режим, ми показали, що носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. І, якщо потрібно, то народ буде здійснювати свою владу безпосередньо, так, як це записано в Конституції! Ми показали, що український народ може відстоювати свої права й цінності, змінювати країну, її долю й історію.

Безумовно, Україна заплатила дуже високу ціну за свій європейський вибір.Передусім, це окупація Криму й війна на Сході України. Це те, що нам болить щодня, що знесилює країну.

І сьогодні наше завдання – змусити політиків пришвидшити процес розслідування злочинів Майдану. Ми маємо контролювати владу у проведенні реформ та пам’ятати й цінувати ідеали Майдану!

Наша боротьба за омріяну країну все ще триває – кожен з нас своїми вчинками та діями будує новітню Україну.

Майбутнє творять вільні!

Слава Україні! І вічна пам’ять Героям!Канівець: Порошенко буде змушений погодитись на Яценюка-прем’єра.  Відео.
У політичній кризі, яка на сьогоднішній день склалась в країна, в більшій мірі винна Банкова і особисто Президент Петр Порошенко.
Канівець: Обмін полоненими з гуманітарної сфери повністю перейшов у політичну складову. Відео
Сьогодні у питанні обміну полоненими українська дипломатія майже зовсім не ефективна. Про це в ефірі телеканалу «112» заявив народний депутат VII скликання...
Олег Канівець, гість 112 Україна, 30.11.2015  Відео
Олег Канівець про призначення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, про відставку заступника начальника Нацполіції Василя Паскала та про другу річницю силового...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m