1Останні дні всі ми прикуті до новин з Вінниччини. Калинівка – це ще одне нагадування усім нам про те, що війна триває. І триває вона не тільки в зоні АТО. За останні два роки це четвертий вибух на армійських складах.

Ця трагедія вкотре показала, ми й досі не знаємо, як діяти в екстремальних

ситуаціях. В Україні, коли вже йде четвертий рік війни, й дотепер немає системи оповіщення населення в надзвичайних ситуаціях, немає системних навчань із надання першої медичної допомоги. І зараз постають логічні питання.

Чому місцева радіостанція, замість того, аби повідомляти про небезпеку, продовжувала звичайний розважальний ефір?

Чому сигналізація на військових складах виявилась непрацюючою?

Чому перша хвиля евакуації відбувалася завдяки волонтерам, які зреагували набагато швидше, аніж влада? Місцеві говорять про величезну підтримку волонтерів, які за лічені години змогли самоорганізуватися й почати евакуацію людей на власних авто. Нині ж власники кафе й готелів погоджуються безкоштовно приймати в себе евакуйованих людей й надавати їм першу допомогу – їжу, одяг.

Чому військове командування заздалегідь не посилило охорону надважливого стратегічного військового складу? І сьогодні ми маємо мільйонні втрати нашої оборонки, які в умовах війни неприпустимі. Іміджеві втрати України в очах наших міжнародних партнерів, думаю, ще набагато більші. Парадокси сьогодення – Україна просить у всього світу допомоги, зокрема зброю, а свою зберегти не може…

Цей список запитань може бути довшим…

Зараз, говорячи про головні версії пожежі, розглядають диверсію. Але, якщо це таки диверсія, то про яку роботи спецслужби ми можемо говорити? Чи робота спецслужб – це лише прослуховування телефонних розмов опозиціонерів? Очевидно, що березнева трагедія у Балаклії так нічому і не навчила. Виходить, після страшних вибухів на Харківщині не було вжито жодних заходів щодо розподілення боєприпасів – вони досі концентруються у великих кількостях. А це, я вважаю, є прямим недбальством військового командування.

Пожежа на складі боєприпасів у Калинівці сталася через тотальну безкарність вищого військового керівництва країни. Безвідповідальність породжує безкарність. І сьогодні ця безкарність є однією з найбільших загроз національної безпеки України.Канівець: Порошенко буде змушений погодитись на Яценюка-прем’єра.  Відео.
У політичній кризі, яка на сьогоднішній день склалась в країна, в більшій мірі винна Банкова і особисто Президент Петр Порошенко.
Канівець: Обмін полоненими з гуманітарної сфери повністю перейшов у політичну складову. Відео
Сьогодні у питанні обміну полоненими українська дипломатія майже зовсім не ефективна. Про це в ефірі телеканалу «112» заявив народний депутат VII скликання...
Олег Канівець, гість 112 Україна, 30.11.2015  Відео
Олег Канівець про призначення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, про відставку заступника начальника Нацполіції Василя Паскала та про другу річницю силового...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m