2017_flДрузі! Вітаю Вас з Днем Державного Прапора.
Для кожного українця синьо-жовтий стяг – це символ свободи та єднання, незалежності та ідентичності, перемоги та гордості!
Він завжди супроводжував українську націю у найскладніші її історичні періоди. Синьо-жовтий стяг був
і залишається символом нескореності українського народу. І сьогодні, в умовах неоголошеної війни, коли наші військові ціною власного життя відстоюють суверенітет і цілісність держави, пошану до національного стягу відчуває кожний українець. 

Я вірю, що дуже скоро синьо-жовті прапори піднімуться над Луганськом і Донецьком, над Іловайском та Свердловськом, над Макієвкою на Антрацитом… Ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього України. І сьогодні наш прапор – це символ свободи та боротьби!

Р.S. На світлині прапор з-під Іловайска, який пройшов запеклі бої у серпні 2014 року. Дивлячись на нього, розумієш, яку цінність для українців має СВОБОДА та НЕЗАЛЕЖНІСТЬ!

 

 

 

 

 

 Канівець: Порошенко буде змушений погодитись на Яценюка-прем’єра.  Відео.
У політичній кризі, яка на сьогоднішній день склалась в країна, в більшій мірі винна Банкова і особисто Президент Петр Порошенко.
Канівець: Обмін полоненими з гуманітарної сфери повністю перейшов у політичну складову. Відео
Сьогодні у питанні обміну полоненими українська дипломатія майже зовсім не ефективна. Про це в ефірі телеканалу «112» заявив народний депутат VII скликання...
Олег Канівець, гість 112 Україна, 30.11.2015  Відео
Олег Канівець про призначення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, про відставку заступника начальника Нацполіції Василя Паскала та про другу річницю силового...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m