rikСьогодні рівно рік як загинув один з найбільш талановитих, сміливих та безкомпромісних журналістів, Павло Шеремет. Після року розслідувань цього зухвалого вбивства в самому центрі Києва суспільство має більше запитань, ніж відповідей. 

"Справа честі"… Тоді про це так говорили і в ГПУ, і в СБУ. Але, очевидно, яка честь, така і

справа… Досі офіційного підозрюваного у розслідуванні вбивства немає. Суспільство нічого не знає ані про виконавців, ані про замовників. На днях Луценко підтвердив - серйозного прогресу в розслідуванні не досягнуто… Слідство наразі перебуває у глухому куті. І це вирок всій правоохоронній системі. 

Сьогодні посол ЄС в Україні Хьюга Мінгареллі зазначив, що довіра громадян України до правоохоронних органів неможлива без досягнення прогресу в цій справі. Від себе додам, що не тільки в цій. В Україні ще десятки інших резонансних вбивств та злочинів, на розкриття яких чекає суспільства - найгучніші політичні та економічні розслідування останніх років поки так і не вийшли на фінішну пряму, досі триває розслідування і злочинів проти Майдану, родичі Героїв Небесної Сотні все ще чекають на те, аби винні були притягнуті до відповідальності. Поки ж ми бачимо, що безкарність породжує нові злочини.Канівець: Порошенко буде змушений погодитись на Яценюка-прем’єра.  Відео.
У політичній кризі, яка на сьогоднішній день склалась в країна, в більшій мірі винна Банкова і особисто Президент Петр Порошенко.
Канівець: Обмін полоненими з гуманітарної сфери повністю перейшов у політичну складову. Відео
Сьогодні у питанні обміну полоненими українська дипломатія майже зовсім не ефективна. Про це в ефірі телеканалу «112» заявив народний депутат VII скликання...
Олег Канівець, гість 112 Україна, 30.11.2015  Відео
Олег Канівець про призначення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, про відставку заступника начальника Нацполіції Василя Паскала та про другу річницю силового...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m