senСьогодні незаконно засудженому українському режисеру Олегу Сенцову виповниться 41 рік. Він – один з перших так званих "кримських в’язнів" Кремля.

Після анексії Росією українського півострова, коли окупанти прийшли до його рідного міста, Олег не зміг стояти

осторонь – він став активним супротивником кремлівського режиму. Окупаційна влада заарештувала режисера у травні 2014-го. Три роки життя він провів у російських СІЗО та колоніях. Три роки донька та син не бачили тата…

Вироком Сенцову Путін продемонстрував – його режим діяв та буде діяти тільки з позиції сили й шантажу. Російські правоохоронні органи й надалі залишаються головним гвинтиком путінської репресивної машини.

Сьогодні Олег – приклад мужності й патріотизму. Всі ми мабуть пам’ятаємо слова, які він написав в одному зі своїх листів з СІЗО: "Якщо нам судилося стати цвяхами в кришку труни тирана, то я хотів би бути таким цвяхом. Просто знайте, що цей цвях не зігнеться…" Це слова нескореної людини! Людини, для якої Гідність, Сумління, Свобода, Патріотизм – є найвищими цінностями задля яких він готовий боротися!

Символічно, що сьогодні у день народження Олега в Києві розпочинається саміт Україна-СЄ. Для нас це ще одна можливість нагадати країнам Європейського Союзу, що усі причетні до незаконного захоплення й утримання українських громадян мають бути покарані! Захід має бути безкомпромісним у своїй підтримці України й ввести ще жорсткіші санкції проти Росії!

Крим – це Україна! І я щиро вірю, що настане той час, коли український режисер повернеться до свого рідного УКРАЇНСЬКОГО КРИМУ!

СВОБОДУ ОЛЕГУ СЕНЦОВУ!Канівець: Порошенко буде змушений погодитись на Яценюка-прем’єра.  Відео.
У політичній кризі, яка на сьогоднішній день склалась в країна, в більшій мірі винна Банкова і особисто Президент Петр Порошенко.
Канівець: Обмін полоненими з гуманітарної сфери повністю перейшов у політичну складову. Відео
Сьогодні у питанні обміну полоненими українська дипломатія майже зовсім не ефективна. Про це в ефірі телеканалу «112» заявив народний депутат VII скликання...
Олег Канівець, гість 112 Україна, 30.11.2015  Відео
Олег Канівець про призначення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, про відставку заступника начальника Нацполіції Василя Паскала та про другу річницю силового...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m