Сьогодні в Україні відзначають День родини. Для українців родина завжди мала надважливе, сакральне значення. Родина – це найбільший скарб і найвища цінність у житті кожного з нас, джерело життєдайної енергії, любові та  взаємодопомоги.

Саме у родині формуються головні людські цінності, з родини починається і любов до Батьківщини й рідного краю!

Останні роки стали непростим випробуванням для кожної української родини. Та ми не зневірились й не опустили руки, а, навпаки, об’єдналися й підставили один одному своє плече допомоги. Нині, відстоюючи майбутнє нашої країни, наших дітей, ми всі як одна велика, дружня родина! Наша згуртованість – це наша сила. Адже міцна родина –міцна країна!

Нехай для кожного з Вас родина буде тою надійною фортецею, де завжди зрозуміють й підтримають. Від щирого серця бажаю кожній українській родині добра та радості, мирного неба та благополуччя, достатку й життєвого оптимізму! Цінуйте й бережіть один одного!Канівець: Порошенко буде змушений погодитись на Яценюка-прем’єра.  Відео.
У політичній кризі, яка на сьогоднішній день склалась в країна, в більшій мірі винна Банкова і особисто Президент Петр Порошенко.
Канівець: Обмін полоненими з гуманітарної сфери повністю перейшов у політичну складову. Відео
Сьогодні у питанні обміну полоненими українська дипломатія майже зовсім не ефективна. Про це в ефірі телеканалу «112» заявив народний депутат VII скликання...
Олег Канівець, гість 112 Україна, 30.11.2015  Відео
Олег Канівець про призначення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, про відставку заступника начальника Нацполіції Василя Паскала та про другу річницю силового...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m