Нехай Ваш професіоналізм та Ваша принциповість й надалі сприяють розвитку демократичного суспільства в Україні. Позитивні зміни в житті нашої країни є можливими, зокрема, й завдяки Вашій самовідданій праці. Сьогодні Ви - наші гаранти прозорості та підзвітності влади!

На сьогоднішній день в умовах російської агресії одним із фронтів гібридної війни є інформаційне поле. І саме від Вашої об’єктивності та відповідальності залежить надзвичайно багато. Тільки ПРАВДА є найкращою зброєю у інформаційній війні з російським агресором!

Дякую Вам за Вашу об’єктивність! Творчого натхнення Вам, влучних текстів та вдячної аудиторії, добрих новин та високих рейтингів!Канівець: Порошенко буде змушений погодитись на Яценюка-прем’єра.  Відео.
У політичній кризі, яка на сьогоднішній день склалась в країна, в більшій мірі винна Банкова і особисто Президент Петр Порошенко.
Канівець: Обмін полоненими з гуманітарної сфери повністю перейшов у політичну складову. Відео
Сьогодні у питанні обміну полоненими українська дипломатія майже зовсім не ефективна. Про це в ефірі телеканалу «112» заявив народний депутат VII скликання...
Олег Канівець, гість 112 Україна, 30.11.2015  Відео
Олег Канівець про призначення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, про відставку заступника начальника Нацполіції Василя Паскала та про другу річницю силового...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m