123Відійшов у вічність Блаженніший Любомир Гузар. Совість і мудрість України! Це велика втрата не тільки для греко-католиків, а й для мільйонів українців, незалежно від їх віросповідання.

Він був Великою Людиною! Живим втіленням совісті нації, моральним лідером, взірцем

людяності, доброти і любові… Його серце завжди було з українським народом. Кожен його крок був прикладом молитви та терпіння, чесності та мудрості. Блаженніший Любомир Гузар виховав цілі покоління українців. Світла пам'ять про цю надзвичайну Людину назавжди залишиться в наших серцях!

Вклоняюсь низько за Ваше велике служіння людям! За Вашу любов і Вашу мудрість! Ваше світло зігріватиме Україну й надалі!

Вічна пам’ять!

голова благодійного фонду "Добре серце",
Олег КанівецьКанівець: Порошенко буде змушений погодитись на Яценюка-прем’єра.  Відео.
У політичній кризі, яка на сьогоднішній день склалась в країна, в більшій мірі винна Банкова і особисто Президент Петр Порошенко.
Канівець: Обмін полоненими з гуманітарної сфери повністю перейшов у політичну складову. Відео
Сьогодні у питанні обміну полоненими українська дипломатія майже зовсім не ефективна. Про це в ефірі телеканалу «112» заявив народний депутат VII скликання...
Олег Канівець, гість 112 Україна, 30.11.2015  Відео
Олег Канівець про призначення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, про відставку заступника начальника Нацполіції Василя Паскала та про другу річницю силового...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m