tvВітаю прийняття Верховною Радою закону №5313! Відтепер 75% всього теле- й радіоефіру – українською мовою. Парламентарі змогли мобілізуватися й законопроект зібрав 269 голосів! Хтось скаже, що Україна запізнилася з цим рішенням на 25 років. І це правда.

Протягом усіх років незалежності україномовний продукт у нашій державі залишався вторинним. Так було з книжками, музикою, фільмами… Усе українське вважали малоякісним та малокультурним. Це все наслідки постколоніального синдрому. Та настала черга україномовного телебачення!

Мовні квоти однозначно мають переформатувати роботу більшості телеканалів. Адже відтепер в пріоритеті буде український контент! Зараз велике завдання лежить на вітчизняних журналістах. І тут важливо, щоб квоти не погіршали якість програм, а навпаки, покращили їх! Як показує досвід впровадження квот для українськомовних пісень, квотування є ефективним стимулом для розвитку. Тож щиро сподіваюсь, що так воно й буде!Канівець: Порошенко буде змушений погодитись на Яценюка-прем’єра.  Відео.
У політичній кризі, яка на сьогоднішній день склалась в країна, в більшій мірі винна Банкова і особисто Президент Петр Порошенко.
Канівець: Обмін полоненими з гуманітарної сфери повністю перейшов у політичну складову. Відео
Сьогодні у питанні обміну полоненими українська дипломатія майже зовсім не ефективна. Про це в ефірі телеканалу «112» заявив народний депутат VII скликання...
Олег Канівець, гість 112 Україна, 30.11.2015  Відео
Олег Канівець про призначення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, про відставку заступника начальника Нацполіції Василя Паскала та про другу річницю силового...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m