Дорогі матусі! Рідні наші Берегині! 
Від щирого серця вітаю Вас з особливим святом – Днем Матері!

Ви є невичерпним джерелом сили та мудрості! Дякую за Вашу безмежну любов, радість та доброту, яку даруєте нам.

Наші перші кроки й перші слова - це Ваша радість та Ваші хвилювання, недоспані ночі… Ви, як ніхто інший, радієте нашим успіхам та перемогам, переживаєте за всі випробування й невдачі, які зустрічаються на нашому життєвому шляху. Всі наші досягнення та здобутки стали можливими тільки завдяки Вам!

Нехай винагородою за Вашу ніжність і доброту, за невичерпне терпіння і життєву материнську працю стане любов дітей та онуків. Нехай вони зростають здоровими і щасливими! 
Бажаю Вам міцного здоров’я, родинного затишку й радості від дітей! Вірю, що тепло домашнього вогнища, виплекане Вашими дбайливими руками, завжди буде зігрівати близьких та рідних.

Водночас, схиляю голову перед матерями, чиї сини та доньки сьогодні захищають східні кордони нашої країни. Ваша віра та любов додає нашим воїнам сил та мужності! Ваша щоденна молитва, яка йде від щирого материнського серця, допомагає нашим захисникам вистояти.

Нехай Ваші серця зігріває наша любов та безмежна вдячність! Хай Господь Вас оберігає!Канівець: Порошенко буде змушений погодитись на Яценюка-прем’єра.  Відео.
У політичній кризі, яка на сьогоднішній день склалась в країна, в більшій мірі винна Банкова і особисто Президент Петр Порошенко.
Канівець: Обмін полоненими з гуманітарної сфери повністю перейшов у політичну складову. Відео
Сьогодні у питанні обміну полоненими українська дипломатія майже зовсім не ефективна. Про це в ефірі телеканалу «112» заявив народний депутат VII скликання...
Олег Канівець, гість 112 Україна, 30.11.2015  Відео
Олег Канівець про призначення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, про відставку заступника начальника Нацполіції Василя Паскала та про другу річницю силового...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m