119 квітня парламент найбільш консервативної країни Європи, Великобританії, прийняв важливе рішення. Про це пише на своїй сторінці в Facebook народний депутат VII скликання Олег Канівець.

«522 парламентарі підтримали рішення Прем'єра Терези Мей

- провести дострокові вибори самих себе. Причина дуже проста, політики, одні підтримують, інші ні. Який вихід? Один - запитати людей! Це, на мою розділилися щодо Brexitдумку, практично ще один референдум щодо місця і ролі Об'єднаного Королівства в ЄС!», - наголошує Канівець.

«Тільки цей референдум, 8-го червня, є виборчим. І вибори на початку літа засвідчать позицію нації відносно довіри тим політикам, які агітували за вихід з ЄС і тим, які були проти цього», - пише політик.

За словами Канівця, в цій сьогоднішній події головним є те, наскільки парламент Великобританії є відповідальним перед своїми виборцями: ніхто не тримається за крісла, всі розуміють кому вони служать і за довіру кого потрібно постійно боротися. «Мрію, щоб колись в Україні це також стало нормою!», - зазначив Канівець. Канівець: Порошенко буде змушений погодитись на Яценюка-прем’єра.  Відео.
У політичній кризі, яка на сьогоднішній день склалась в країна, в більшій мірі винна Банкова і особисто Президент Петр Порошенко.
Канівець: Обмін полоненими з гуманітарної сфери повністю перейшов у політичну складову. Відео
Сьогодні у питанні обміну полоненими українська дипломатія майже зовсім не ефективна. Про це в ефірі телеканалу «112» заявив народний депутат VII скликання...
Олег Канівець, гість 112 Україна, 30.11.2015  Відео
Олег Канівець про призначення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, про відставку заступника начальника Нацполіції Василя Паскала та про другу річницю силового...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m