1939Сьогодні Україна відзначає День Пам'яті та Примирення. Весь цивілізований світ вшановує пам'ять мільйонів загиблих у Другій світовій війні. Страшні цифри говорять самі за себе… 65 мільйонів життів було обірвано насиллям світового масштабу. Мільйони зламаних доль, десятки тисяч сиріт… Людство заплатило занадто велику ціну за імперські амбіції Сталіна та Гітлера. Світ має пам'ятати про катів та злочинців тієї війни!

Ці дні присвячені пам'яті. Ми дякуємо кожному, хто захищав рідну землю і здобував мир. Ми вшановуємо героїзм і самовідданість нинішніх Героїв України. Боротьба за нашу незалежність триває. 

Вічна пам’ять загиблим, вічна вдячність живим Героям!

Ми пам’ятаємо!Канівець: Порошенко буде змушений погодитись на Яценюка-прем’єра.  Відео.
У політичній кризі, яка на сьогоднішній день склалась в країна, в більшій мірі винна Банкова і особисто Президент Петр Порошенко.
Канівець: Обмін полоненими з гуманітарної сфери повністю перейшов у політичну складову. Відео
Сьогодні у питанні обміну полоненими українська дипломатія майже зовсім не ефективна. Про це в ефірі телеканалу «112» заявив народний депутат VII скликання...
Олег Канівець, гість 112 Україна, 30.11.2015  Відео
Олег Канівець про призначення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, про відставку заступника начальника Нацполіції Василя Паскала та про другу річницю силового...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m