2019Дорога - це життя! Встигли довести хворого до лікарні – врятували життя людині! Деякі ж дороги, якими я їздив по селам - це злочин проти людей!

Ситуація просто катастрофічна! Ось, наприклад, "дорога" між селами Піддністряни-Заліски. Машина не їхала, а ледь долала ці кілометри! Ця дорога - справжнє випробовування для кермувальника! І таких прикладів по нашому округу дуже багато...Ми маємо право на якісні дороги!

Я хочу продовжити роботу, яку розпочав, як депутат, ще у 2013-му році - на законодавчому рівні закріпити передачу

Детальніше...

2019 07 15_3В кожній своїй поїздці по селам Стрийського й Жидачівського району я дуже багато спілкувався з молоддю. І сам, як батько п’ятьох дітей, добре знаю нагальні проблеми молодого покоління!

Перше, на чому хотів би наголосити, нині Стрию, Жидачеву, Моршину, Ходорову не вистачає молодіжних громадських організацій. Організацій, які б опікувалися захистом прав молоді та її розвитком у всіх сферах життєдіяльності, які б

Детальніше...

2019 07 15_115 липня в Стрию за моєї ініціативи у приміщенні Народного дому відбувся круглий стіл на тему: "Бути чи не бути Стрийському повіту?"

На засіданні були присутні понад 20 представників органів місцевого самоврядування та ОТГ зі Стрийського, Жидачівського, Сколівського районів, міст Стрия та Моршина.

Нині, всупереч пропозиціям Львівської облради, Львівського центру розвитку місцевого самоврядування,

Детальніше...

2019 07 15_114-го липня на Стрийщину й Жидачівщину з робочим візитом завітав лідер Європейська партія України, четвертий номер виборчого списку "Громадянської позиції" Микола Катеринчук.

Разом з ним ми провели ряд зустрічей з громадами в Стрию, Ходорові, Жидачеві, Подорожньому та Гніздичеві. Говорили про виклики, які сьогодні стоять перед країною. Це, передусім, війна, бідність, трудова міграція…

Детальніше...

2019Висловлюю щирі співчуття родині ветерана бойових дій на Сході Андрія Федоришина.

Сьогодні дізнався сумну звістку про передчасну смерть стриянина, бійця Добровольчого Українського Корпусу "Правий Сектор" Федоришин Андрій. Він був активним учасником Революції Гідності, мав три ротації у зону АТО.

Щирі співчуття рідним, друзям, побратимам!

Вічна і світла пам'ять Герою!

201913-го липня завітав на відкриття шахового турніру в Стрийську загальноосвітню школу №6. Мій благодійний фонд «Добре серце» завжди підтримував розвиток дитячого спорту. І я неодноразово наголошував, Україна має розвивати інтелектуальні види спорту!

Підтримую ідею створення в Стрию школи шахів! Адже в нашому рідному місті живуть

Детальніше...Олег Канівець «Персона».  Відео.
Олег Канівець на стрийському телеканалі «ЛАН» у програмі «Персона».  8AQmwZDPb8I...
Завдання депутата-мажоритарника - відстояти Стрийський повіт!  Відео.
В Стрию за ініціативи Олега Канівця у приміщенні Народного дому відбувся круглий стіл на тему: "Бути чи не бути Стрийському...
Роботу стрийської автостанції потрібно оптимізувати!  Відео.
Стрий завжди був важливим транспортним центром. Звідси у зручний час можна було доїхати до будь-якого населеного пункту Львівської області. Але...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m