1Питання щодо безвізового режиму для Україні знову відкладається. Про це на своїй сторінці в Facebook пише народний депутат VII скликання Олег Канівець, коментуючи останні заяви з Брюсселю.

«В Європарламенті Гройсману та лідерам фракцій чітко дали зрозуміти, що винні в цьому ми самі. Після Брюсселю спікер «рвонув» у Нідерланди, оскільки там скоро референдум, який може назавжди похоронити наші європерспективи. Чого туди поїхав? Переконувати тамтешнього спікера і депутатів, що Україна - європейська нація, держава.

У мене, в зв’язку з цим, запитання: а що робить наша дипломатія? Чому ця проблема вирішується в останню хвилину? Чому ми знову повністю програємо російській пропаганді і терміново намагаємося вирішити не дуже складне питання? Сьогодні від одного політика почув цілком резонне зауваження: якби ми за останні місяці відправили у Голландію наш культурний десант і представили народові цієї країни УКРАЇНУ, питання референдуму для нас було би виключно з позитивним результатом!», - зазначив Канівець.

Нагадуємо, що 6-го квітня в Нідерландах має відбутися референдум щодо Угоди про асоціацію між Україна та ЄС.

 

 

 



Олег Канівець «Персона».  Відео.
Олег Канівець на стрийському телеканалі «ЛАН» у програмі «Персона».  8AQmwZDPb8I...
Завдання депутата-мажоритарника - відстояти Стрийський повіт!  Відео.
В Стрию за ініціативи Олега Канівця у приміщенні Народного дому відбувся круглий стіл на тему: "Бути чи не бути Стрийському...
Роботу стрийської автостанції потрібно оптимізувати!  Відео.
Стрий завжди був важливим транспортним центром. Звідси у зручний час можна було доїхати до будь-якого населеного пункту Львівської області. Але...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m