Ключовий гравець в політиці - Президент Порошенко дав команду «пострашити» найменш рейтингового Яценюка, а також, його фракцію НФ, достроковими парламентськими виборами. Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив народний депутат VII скликання Олег Канівець.

«Сьогодні всі активно обговорюють новину, що БПП готується до виборів у вересні. Нібито такі вказівки штабам дав Сергій Березенко (це той, хто у БПП відповідає за оргроботу). А хто вкинув цю інформацію в ЗМІ? Тарас Березовець... Хто без мотивацій нічого не озвучує. Мій висновок: ключовий гравець в політиці - Президент Порошенко дав команду «пострашити» найменш рейтингового Яценюка, а також, його фракцію НФ, виборами. Так, для зговірливості», - наголошує Канівець. 

За словами політика, на Банковій розуміють, що проголосувати за відставку Яценюка голоси можуть знайти. «Але, що далі? За яку кандидатуру буде 226? Наприклад, я розумію, що за Гройсмана знайти можна. Але, як пояснити США та ЄС, що це не буде узурпацією влади? На Заході теж розуміють, що говорячи Гройсман, розуміємо Порошенко. Отже, Арсенію Петровичу, Бог з Тобою, залишаєшся Прем'єром, але, мусиш погодитися на всі пропозиції БПП І АП, ми просунемо своїх «смотрящих» в уряд, а ти, Яценюк, залишишся такою собі «англійською королевою» на український манер», - припускає Канівець.

«Якось недавно перевиборами страшив Яценюк. Тепер, переконаний, цю карту розігрує Порошенко. Президент побачив ймовірну перспективу в наступному парламенті нової своєї більшості (БПП, Саакашвілі та «Наш край»), але, повірте, виборів він теж не хоче. Знаєте чому? Тому що не матиме що «продати» виборцеві. І розуміє, що народ спитає: Де мир, який був обіцяний? Де реформи, яких всі чекають? Де реальна боротьба з корупцією?»

За словами Канівця, зараз «м'яч» на полі Яценюка та НФ. «У нього реально два шляхи: погодитися на шантаж БПП і Банкової, залишитися Прем'єром, врахувавши всі «забаганки» партнерів; або, «показати зуби» і відмовитися від одіозних кандидатур БПП та АП, тим самим загостривши політичну кризу, але, піднявши свій рейтинг, показавши країні справжнього винуватця теперішньої ситуації, ризикнути й піти на дострокові вибори парламенту», - підсумував Канівець.

 

 

 Олег Канівець «Персона».  Відео.
Олег Канівець на стрийському телеканалі «ЛАН» у програмі «Персона».  8AQmwZDPb8I...
Завдання депутата-мажоритарника - відстояти Стрийський повіт!  Відео.
В Стрию за ініціативи Олега Канівця у приміщенні Народного дому відбувся круглий стіл на тему: "Бути чи не бути Стрийському...
Роботу стрийської автостанції потрібно оптимізувати!  Відео.
Стрий завжди був важливим транспортним центром. Звідси у зручний час можна було доїхати до будь-якого населеного пункту Львівської області. Але...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m