Ватажок терористів Захарченко – це не суб’єкт для перемовин. Тому Київ не має зважати на якісь там заяви-шантажування глави самопроголошеної «ДНР». Про це в ефірі телеканалу «112» сказав народний депутат VII скликання Олег Канівець.

«Для розв’язання конфлікту на Донбасі Україна має пропонувати свій порядок денний. Сильний той, який не пристає на чужі правила ведення бою, а диктує власні правила. Це наша територія, і ми повинні їм диктувати умови, а не приставати на їхні. Хто такий Захарченко? З ними не потрібно говорити та зважати на його заяви. Це взагалі не суб’єкт для перемовин», – наголошує політик.

За словами Канівця, Захарченко лише ретранслює те, що йому говорить Москва. «Все що він говорить – говорить по «темнику», який йому спустили з Кремля. Адже будь-які спроби діалогу нівелюються власним прочитанням того, що записано у Мінських домовленостях. Вони постійно нас залякують, шантажують», – зазначив Канівець.

 

 

 Олег Канівець «Персона».  Відео.
Олег Канівець на стрийському телеканалі «ЛАН» у програмі «Персона».  8AQmwZDPb8I...
Завдання депутата-мажоритарника - відстояти Стрийський повіт!  Відео.
В Стрию за ініціативи Олега Канівця у приміщенні Народного дому відбувся круглий стіл на тему: "Бути чи не бути Стрийському...
Роботу стрийської автостанції потрібно оптимізувати!  Відео.
Стрий завжди був важливим транспортним центром. Звідси у зручний час можна було доїхати до будь-якого населеного пункту Львівської області. Але...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m