Україна вперше в історії отримала третій транш МВФ у рамках однієї програми. Про це в ефірі телеканалу «Чорноморська ТРК» заявив народний депутат VII скликання Олег Канівець.

«В рамках однієї програми Україна ще ніколи не отримувала три транші від МВФ. Або один, або два, потім, в силу невиконання Україною своїх зобов’язань, програма просто згорталась. На цей час, можна сказати, що це є деякий поступ з боку МВФ, аванс. Те, що Рада директорів Міжнародного валютного фонду затвердила рішення про продовження фінансування української сторони і вУкраїну надійде 1 млрд доларів, є певним успіхом і уряду Гройсмана, і президента Порошенка», - переконаний Канівець.

«Цей транш буде скерований в резерви НБУ, для того, щоб НБУ міг робити інтервенції на валютний ринок для стабілізації курсу долара. Ми бачимо, що за останні три тижні гривня дуже девальвувала. І практично з 25 гривень за один долар вона впала до 27. Але ринок вже почав реагувати на новину про новий транш, і ми вже бачимо, що гривня починає стабілізуватись в межах позначки 26.1-26.2. Поступлення цих коштів для України є дуже важливим. І навіть супротив Росії, яка теж входить у Раду директорів МВФ, на нас не позначився. Ніхто не зважив на позицію Російської Федерації. Це теж є маленькою перемогою для України», - наголошує Канівець. Олег Канівець «Персона».  Відео.
Олег Канівець на стрийському телеканалі «ЛАН» у програмі «Персона».  8AQmwZDPb8I...
Завдання депутата-мажоритарника - відстояти Стрийський повіт!  Відео.
В Стрию за ініціативи Олега Канівця у приміщенні Народного дому відбувся круглий стіл на тему: "Бути чи не бути Стрийському...
Роботу стрийської автостанції потрібно оптимізувати!  Відео.
Стрий завжди був важливим транспортним центром. Звідси у зручний час можна було доїхати до будь-якого населеного пункту Львівської області. Але...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m