Україна вперше в історії отримала третій транш МВФ у рамках однієї програми. Про це в ефірі телеканалу «Чорноморська ТРК» заявив народний депутат VII скликання Олег Канівець.

«В рамках однієї програми Україна ще ніколи не отримувала три транші від МВФ. Або один, або два, потім, в силу невиконання Україною своїх зобов’язань, програма просто згорталась. На цей час, можна сказати, що це є деякий поступ з боку МВФ, аванс. Те, що Рада директорів Міжнародного валютного фонду затвердила рішення про продовження фінансування української сторони і вУкраїну надійде 1 млрд доларів, є певним успіхом і уряду Гройсмана, і президента Порошенка», - переконаний Канівець.

«Цей транш буде скерований в резерви НБУ, для того, щоб НБУ міг робити інтервенції на валютний ринок для стабілізації курсу долара. Ми бачимо, що за останні три тижні гривня дуже девальвувала. І практично з 25 гривень за один долар вона впала до 27. Але ринок вже почав реагувати на новину про новий транш, і ми вже бачимо, що гривня починає стабілізуватись в межах позначки 26.1-26.2. Поступлення цих коштів для України є дуже важливим. І навіть супротив Росії, яка теж входить у Раду директорів МВФ, на нас не позначився. Ніхто не зважив на позицію Російської Федерації. Це теж є маленькою перемогою для України», - наголошує Канівець. Канівець: Порошенко буде змушений погодитись на Яценюка-прем’єра.  Відео.
У політичній кризі, яка на сьогоднішній день склалась в країна, в більшій мірі винна Банкова і особисто Президент Петр Порошенко.
Канівець: Обмін полоненими з гуманітарної сфери повністю перейшов у політичну складову. Відео
Сьогодні у питанні обміну полоненими українська дипломатія майже зовсім не ефективна. Про це в ефірі телеканалу «112» заявив народний депутат VII скликання...
Олег Канівець, гість 112 Україна, 30.11.2015  Відео
Олег Канівець про призначення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, про відставку заступника начальника Нацполіції Василя Паскала та про другу річницю силового...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m