Такий сайт, як «Миротворець», як ініціатива волонтерів, має існувати. Від нього величезна користь сучасній Україні, в першу чергу, державним силовим структурам. Про це на своїй сторінці в Facebook  пише народний депутат VII скликання Олег Канівець.

«Не сприймаю істерії чиновників, в тому числі, європейських, які засудили оприлюднення списків акредитованих в ДНР І ЛНР журналістів. Не до кінця розумію журналістів в тому, що інші громадські активісти не мають права оприлюднювати їхні персональні дані, які вони самі, добровільно надали ворогу. Дуже розчарувався в Шустері, в його істерії до Геращенка та бійця батальйону «Київ-2»... Не така журналістика, не така подача інформації нам потрібна... Все більше в передачах Савіка лізуть «вуха» маніпуляції та надання ефірного часу «вигідних» йому гостей... Два приклади: а) постійна присутність на всіх ефірах визначених спікерів; б) останній конфлікт по залишенню ефіру Лещенком через Тимошенко. Потрібно злізати із голки «Савік», - наголошує Канівець.

На думку політика, для цього потрібно створити альтернативні майданчики.

1. УТ-1, який помалу перетворюється в Громадське телебачення повинен створити такий майданчик. За гроші держбюджету! Це завдання парламенту і громадського сектору!

2. Парламент зобов'язаний найближчим часом прийняти закон про заборону (принаймні, суттєве обмеження) політичної реклами. Тільки тоді всі олігархічні канали, в умовах політичної конкуренції, почнуть створювати відповідні дискусійні політичні майданчики, а не продавати ефірний час політ рекламі, чи просувати на своїх телеканалах свої олігархічні політ проекти.

«Якщо ми цього доб'ємося, повірте, взагалі зникне дискусія щодо виборчого законодавства. Всі, в один голос, будуть підтримувати закон про реальні відкриті пропорційні списки! І прийнятий цей закон невідкладно! Бо це реальна запорука політичної конкуренції!», - переконаний Канівець.

 

 

 Канівець: Порошенко буде змушений погодитись на Яценюка-прем’єра.  Відео.
У політичній кризі, яка на сьогоднішній день склалась в країна, в більшій мірі винна Банкова і особисто Президент Петр Порошенко.
Канівець: Обмін полоненими з гуманітарної сфери повністю перейшов у політичну складову. Відео
Сьогодні у питанні обміну полоненими українська дипломатія майже зовсім не ефективна. Про це в ефірі телеканалу «112» заявив народний депутат VII скликання...
Олег Канівець, гість 112 Україна, 30.11.2015  Відео
Олег Канівець про призначення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, про відставку заступника начальника Нацполіції Василя Паскала та про другу річницю силового...

Олег Канівець у Twitter:

banner 2 min

 

Oleh Kanivets facebook youtube t m