pryjom220 вересня в межах роботи в окрузі народний депутат України Олег Канівець провів прийом громадян у м. Жидачів, Ходорів та Стрий. Із заявами різного характеру до парламентаря звернулося близько ста осіб.

Так, у м. Ходорів на прийом з питаннями особистого характеру записалося 13 людей та 3 юридичних осіб. Зокрема, головний лікар Ходорівської районної лікарні Юрій Пушкар клопотав про допомогу у придбанні необхідних у клініко-діагностичну лабораторію змішувачів, для забезпечення виробничого процесу; тренер команда ФК «Вовчатичі» Мирон Кутний щодо придбання футбольної форми та м’ячів;директор Ходорівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Надія Голованичпридбання радіоцентру для школи, яка у 2015 році відзначатиме своє 90-річчя.

У м. Жидачів із заявами особистого характеру звернулося 20 осіб. Інші клопотання стосувалися надання матеріальної допомоги, зокрема, для Жидачівської громадської організації УТОС; Жидачівського територіального центру; Жидачівського ДНЗ «Барвінок»; Жидачівської районної ради ветеранів України.

2014 09 21_4У Стрию із заявами особистого характеру до парламентаря звернулося 33 осіб. Вперше до народного депутата на прийом прийшли 6 родин учасників АТО з проханням допомогти зі спорядженням для вояків. Ряд заявників звертаються повторно, зокрема, щодо заборгованості на підприємстві «Західшляхбуд», встановлення телефону в квартирі (заявниця дитина війни), щодо допомоги в отриманні необхідних документів для оформлення пільгової пенсії за списком № 2.

Голова відділу архітектури, культури та сакрального мистецтва Стрийської єпархії ЦГКЦ о. Зеновій Микласевич клопотав щодо проведення Всеукраїнського конкурсу-фестивалю семінарійних хорів (присвячений 25-ю легалізації УГКЦ і 70-річчю від дня смерті митрополита Андрея Шептицького), який проходитиме з 31.10. по 02.11. 2014 року.Голова громадської організації «Українська МолодьХристові» Орест Чабан клопотав про сприяння у проведенні духовно-інструментального концерту під назвою «Завжди твій», присвячений 22-ій річниці від дня заснування організації «Українська Молодь- Христові».

Голова ГО «Стрийський Майдан» Вікторія Коцур звернулася із проханням, щоб парламентар скерував запит до належних контролюючих органів з метою проведення аудиторської перевірки фінансово-бухгалтерської звітності КП «Стрийводоканал» та обґрунтування встановлених тарифів на водопостачання та водовідведення. Ряд звернень було від авторів на видання книг та церковних громад.

2014 09 21_12014 09 21_22014 09 21_3

Прес-служба