pryjom2

19 липня народний депутат України Олег Канівець провів особистий прийом громадян у м. Жидачів. 25 осіб (з різних сіл Жидачівщини, Ходорівщини та міст Жидачів і Ходорів) із заявами різного характеру звернулися до парламентаря.

Спостерігається тенденція повторних звернень фізичних осіб, клопотання яких стосуються допомоги на лікування чи реабілітацію після перенесених операцій. Неочікуваним було звернення від громади с. Заліски, яка зверталася з проханням допомогти придбати прилад нічного бачення для односельця Мар'яна Пашка, який знаходиться в зоні АТО.

Інші звернення стосувалися таких питань: відділ освіти Жидачівської РДА щодо придбання для бібліотек та загальноосвітніх навчальних закладів «Червоної книги України» у кількості 10-12 штук; дирекція Жидачівської музичної школи та викладачі відділу просять виділити кошти на реставрацію двох цимбал; парафіяни с. Лисків, громада УПЦ КП « Покрова Пресвятої Богородиці» с. Межеріччя, парафія с. Бородчиці церкви Святого Миколая клопотали про допомогу на відновлення та ремонт храмів.

Поступило ряд звернень від медичних установ, зокрема, Жидачівської центральної районної лікарні та пункту «Жидачів» Жидачівської підстанції екстреної медичної допомоги. Жіночий ансамбль «Мелодія» клопотав про допомогу на організацію концертів; Гніздичівський ДНЗ «Колосок» потребує нові вікна. Михайло Хамуляк з с.Ходорківці отримав юридичну допомогу щодо земельного питання.

Прес-служба