1_1

19 липня у Стрию відбувся особистий прийом громадян народним депутатом України Олегом Канівцем. Із заявами різного характеру до парламентаря звернулося 5 юридичних та 22 фізичних осіб.

1_5

Клопотання більшості стриян та мешканців району стосувалися матеріальної допомоги на лікування недуг різної складності та післяопераційний догляд, придбання ліків, реабілітацію. Ряд звернень поступило з клопотаннями допомоги на прожиття у зв’язку з втратою годувальника чи роботи.

1_3Керівник християнського руху Стрийщини «Віра і Світло» Софія Борис організовує літній табір для членів спільноти в смт. Брюховичі й клопотала про фінансову допомогу. Сільський голова с. Жулин Михайло Юрків піднімав питання вуличного освітлення. Іванна Матіїшин з Моршина щодо сприяння у з’ясуванні питання самовільного захоплення спільної земельної ділянки одним із співвласників підприємства.

Тарас Гомон з с. Стрілків скаржився на ПАТ «Львівобленерго», у зв’язку із відключенням світла в будинку та повторного підключення за 230 грн. «Це вже не перше звернення такого характеру. Воно спонукає до підготовки законопроекту, який би захищав права споживача», - наголосив парламентар.

Кілька звернень стосувалися квартирних питань, зокрема скаржилися на міську владу, яка не надає дозволи на відключення від центрального опалення, на незаконне виселення з гуртожитку, на відмову в отриманні довідки з заводу КПО щодо інформації про роботу заявника на заводі за минулий період часу, отримання права власності на квартиру.

1_6

Голова осередку ветеранів спорту України Роман Мазяк, вже традиційно напередодні Дня незалежності України, організовує сходження на Говерлу під патронатом Благодійного фонду «Добре серце». Тож і цього разу звернувся по допомогу в організації поїздки.

Колишні працівники ВАТ «Західшляхбуд» не можуть отримати заробітну плату вже на протязі 5 років. Стриянка Ольга Ілик клопотала про повернення зі Сходу мобілізованого сина, який є єдиним годувальником у сім’ї, невістка хворіє, мають малолітнього сина і раніше в армії не служив.

Регент хору Леся Сивак клопотала про захист родини о.Івана Сивака (капелана Майдану), яка переслідується церковними чинами через активну участь релігійно-національного спрямування. До цього він працював в Ходорівському деканаті в селі Бортники. Іванна Феденчук клопотала щодо підтримки законопроекту 20-12А (про відкритість використання публічних коштів).

1_41_21_7

Прес-служба