pryjom2

21 червня відбувся особистий прийом громадян народним депутатом України Олегом Канівцем у м. Жидачеві. Із заявами різного характеру до парламентаря звернулося понад 20 осіб.

Почастішали звернення від громадян щодо допомоги у зв’язку з важким матеріальним становищем та клопотання про сприяння у лікуванні та реабілітації після операційного втручання. Звернення від юридичних осіб стосувалися у допомозі з втіленням у життя проекту з утеплення навчальних закладів; ряд церковних громад клопотали про допомогу з ремонтними роботами у храмах, зокрема, с. Монастирець та с. Покрівці; ремонт Народного дому «Просвіта» у с. Лисків; Жидачівський районний осередок Львівського крайового Братства визвольної боротьби ОУН – УПА клопотали про виділення коштів для придбання районного часопису «Новий час»; дирекція Народного дому м. Жидачів щодо спонсорської допомоги у придбанні 35 подарунків для учасників фестивалю духовної пісні «Радість в серці засіяє, Богу пісня хай лунає»;

директор музею гетьмана І.Виговського Степан Ревуцький звернувся з проханням допомогти у створенні тематичної експозиції, присвяченої боротьбі ОУН –УПА на Жидачівщині, зокрема, заплановано відтворити криївку та інше.

Прес-служба