1_4

Понад 50 осіб з питаннями різного характеру прийняв 14 червня у громадській приймальні в м. Стрию народний депутат України Олег Канівець. Левова частка заявників зверталися за матеріальною допомогою на лікування чи реабілітацію після перенесених недуг.

1_1Серед інших звернень клопотання про сприяння в проведенні святкування 200-ї річниці з Дня народження Т.Шевченка в с. Завадів; будівництва спортивного залу в с. Завадів; проведенні дитячого спортивного свята з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей; в виданні двох книжок для шкіл та бібліотек: «Маківка нашої слави» і «Стрілецька слава Стрийщини»; щодо виготовлення та встановлення меморіальної пам’ятної дошки на фасаді ЗОСШ № 2 на честь загиблого в Києві Андрія Корчака; в питанні порушення норм будівництва садового будинку поряд гаража заявника; в отриманні паспорта громадянина України; допомоги організації літніх християнських таборів (для дітей сиріт, дітей з неблагополучних сімей та дітей, які не мають батьків); внесення змін в законопроект з питань нецільового використання будівель, а саме гаражів для різних виробничих потреб та шкідливих виробництв.

Також було ряд звернень від керівників медичних установ та церковних громад, освітянських закладів і спортивних організацій, асоціації інвалідів щодо підписки газет.

1_21_31_6

Прес-служба