1_11 лютого відбувся особистий прийом громадян Стрийщини народним депутатом України Олегом Канівцем. На розгляд депутата та його помічників було подано 46 заяв різного характеру.
Левова частка звернень стосувалася клопотань про матеріальну допомогу на лікування чи реабілітацію після перенесених операцій, важких захворювань. Також було ряд звернень від представників освітянських установ, селищних голів, церковних громад, медичних закладів.

1_5Клопотали про постільну білизну для ДНЗ №3 «Магнолія» м. Стрия; сприяння в переоформленні документів на право власності на будинок та землю, після смерті чоловіка; допомога в придбанні обігрівача для внутрішніх туалетів та придбання принтера для школи с. Розгірче; видавництво книг; встановлення пам’ятника Тараса Шевченка в селі Загірне з нагоди 200-річниці з дня народження поета.

Необхідна допомога в питанні незаконного утримання чоловіка у Львівському СІЗО, який знаходиться там 3 роки; сприяння у будівництві спортивного залу в с. Завадів; підтримка проекту «Будинок сімейного типу»; взяти під патронат ХІІ-й молодіжний фестиваль «Вітрила надії», який пройде 23 лютого в смт. Дашава. Завідувач Стрийської екстреної медичної допомоги Львівського обласного центру Богдан Андріїв клопотав про ремонт автомобіля «Рено», який оснащено під реанімобіль.

Усі заяви розглянуто та буде задоволено по мірі можливостей.

1_21_31_4

Прес-служба