1_4

7 грудня у громадській приймальні народного депутата України Олега Канівця у м. Стрию прийом громадян провели його помічники Віталій Михайльо та Наталя Лафінчук спільно з юристами Благодійного фонду «Добре серце» Мар’яною Олійник та Костянтином Назаренком.

Олег Канівець у зв’язку з подіями в Україні перебуває на Євромайдані в Києві, займається організацією роботи виїзного штабу. Встановлено 3 намети для мітингувальників з округу. Всі бажаючі мають змогу безпосередньо в столиці в одному з наметів де облаштовано громадську приймальню поспілкуватися з парламентарем особисто.

1_1

У Стрию на прийомі побувало понад 60 осіб, зокрема, 29 фізичних та 34 – юридичних. Звернення фізичних осіб стосувалися фінансової допомоги на лікування недуг різної складності. Юридичні особи клопотали про передплату газети «Гомін волі» для кількох громадських організацій; поступила пропозиція спільної 1_3співпраці у питанні придбання та встановлення камер відеоспостереження біля пам’ятників С. Бандері і Я. Стецьку та придбання комп’ютера і супутньої техніки для виводу інформації на сервер і пульт охорони; сприяння у придбанні парт-столів з кріслами (16 комплектів) для учнів СЗШ №2; прохання від директора Підгірцівської СЗШ-інтернату звернутися з депутатським запитом до КМУ та казначейства з питань заборгованості оплати казначейством коштів на суму 700 тис. грн.; видавництво книг та інше.

1_21_51_6
Прес-служба