19 листопада відбувся прийом громадян народним депутатом України Олегом Канівцем у м. Ходорів. Із заявами до парламентаря звернулося 25 осіб: 12 юридичних та 13 фізичних. Також колективне звернення від пайовиків ЖБК «Цукровик».


Заявники клопотали про матеріальну допомогу: для підключення газу до житлового будинку; вирішення питання самовільної забудови; на придбання ліків; на операції; лікування недуг різної складності.
Ходорівчанка Катерина Боратюк просила допомогти вирішити проблему, яка виникла з КП «Житловиком». Жінці не видають довідку про склад сім’ї для вироблення субсидій, виставляючи борг 200 грн. за вивіз сміття. Учасники музичного фольклорного колективу «Надвечір’я» з с. Бортники звернулися із проханням посприяти в організації поїздки в м. Київ, 13 листопада, для участі в передачі «Фолькмюзік».
Також зверталися щодо питання реконструкції ФАПу с. Піддністряни, газифікації сіл Чижичі та Борусів, реконструкції каплиці Петра і Павла в с. Отиневичі, придбання бездротового мікрофона для вокального гуртка Жирівської ЗОШ та інші.

1Після зустрічі Олега Канівця з громадою м. Ходорів 28 жовтня, де зі своєю проблемою до парламентаря звернулися зі скаргою пайовики ЖБК «Цукровик» з приводу ігнорування їх звернень в органи прокуратури та невжиття заходів по притягненню до відповідальності В. Казмірука, який викупив у них квартири та повністю не розрахувався, народним обранцем було підготовлено депутатське звернення до Генерального прокурора України В. Пщонки. В межах прийому громадян 9 листопада, Олег Канівець знову зустрівся з постраждалими ходорівчанами, які додали необхідні документи про їхні митарства по судах. Після з’ясування усіх нюансів звернення до Генрокуратури буде надіслано найближчим часом. Також було окреслено алгоритм подальших дій щодо напрямів роботи для поновлення порушених прав пайовиків.

Прес-служба