pryjom220 вересня в межах роботи в окрузі народний депутат України Олег Канівець провів прийом громадян у м. Жидачів, Ходорів та Стрий. Із заявами різного характеру до парламентаря звернулося близько ста осіб.

Детальніше: Відбувся прийом громадян у Жидачеві, Ходорові та Стрию

pryjom2

У суботу, 20 вересня у залі засідань Стрийської районної ради (вул. С. Бандери, 28) буде проводити прийом мешканців Стрийщини народний депутат України Олег Канівець. Попередній запис на прийом до 19 вересня, за адресою: м. Стрий, вул. С. Бандери, 28, каб. № 19.

 

1_1

19 липня у Стрию відбувся особистий прийом громадян народним депутатом України Олегом Канівцем. Із заявами різного характеру до парламентаря звернулося 5 юридичних та 22 фізичних осіб.

Детальніше: Відбувся прийом громадян у Стрию

pryjom2

19 липня народний депутат України Олег Канівець провів особистий прийом громадян у м. Жидачів. 25 осіб (з різних сіл Жидачівщини, Ходорівщини та міст Жидачів і Ходорів) із заявами різного характеру звернулися до парламентаря.

Детальніше: Відбувся прийом громадян у Жидачеві

pryjom2

19 липня у залі засідань Стрийської районної ради (вул. С. Бандери, 28) буде проводити прийом мешканців Стрийщини народний депутат України Олег Канівець. Попередній запис на прийом до 17 липня, за адресою: м. Стрий, вул. С. Бандери, 28, каб. № 19.

Цього ж дня, 19 липня, відбудеться прийом виборців у громадській приймальні народного депутата України Олега Канівця у приміщенні Жидачівської районної державної адміністрації (вул. Шашкевича,2).

 

pryjom2

21 червня відбувся особистий прийом громадян народним депутатом України Олегом Канівцем у м. Жидачеві. Із заявами різного характеру до парламентаря звернулося понад 20 осіб.

Детальніше: Відбувся прийом громадян у Жидачеві